Masz w planach remont lub budowę Twojego wymarzonego domu w Katowicach? Myśląc o ociepleniu dachu, ścianek działowych, czy elewacji budynku niezbędna będzie wełna mineralna świetnej jakości. Takim właśnie produktem jest szklana wełna mineralna climowool, który charakteryzuje się nowoczesną technologią oraz doskonałą izolacją, zarówno cieplną, jak i akustyczną.

Aby zakupić wełnę mineralną climowool w Katowicach, odwiedź jeden ze sklepów znajdujących się na poniższej liście.

 

Wełna mineralna Climowool w Katowicach:

 

LEROY MERLIN

ul. Alpejska 4
40-028 Katowice
tel.: (32) 605 18 00
tel.: (32) 605 18 20

LPRAKTIKER

ul. Górnośląska 57
40-511 Katowice
tel.: 32 603 372021
fax: 32 25 65 889

 

Co powinieneś wiedzieć o wełnie mineralnej

Produkt, jakim jest szklana wełna mineralna, to materiał izolacyjny, stosowany w izolacji termicznej i akustycznej zarówno dachów, jak i poddaszy, podwieszanych sufitów, ścianek działowych, czy elewacji. Warto zadbać o to, by był to produkt najwyższej jakości, ponieważ wbrew pozorom jego wybór przekłada się na późniejsze funkcjonowanie i komfort zamieszkiwania.

Dlaczego wełna mineralna climowool?

Cechy, które łączy w sobie wełna mineralna climowool, to dobra cena, wysoka jakość, zaawansowanie technologiczne oraz wydajność. Zapewnia ona zdrowy mikroklimat we wnętrzu domu, ponieważ jest odporna na wilgoć i wykazuje wysokie właściwości paroprzepuszczalne. Uchroni to Twój dom przed niechcianą pleśnią oraz grzybami. Dodatkowo jest nie tylko rewelacyjną izolacją cieplną, ale także akustyczną i przeciwpożarową . Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczeństwem oraz swobodą mieszkania, nie zakłócając spokoju innych.