Piękny, ciepły dom z ogrodem w okolicy Torunia… pewnie nie jeden z nas skrycie marzy o takim rozwiązaniu. Budując dom, materiały takie jak wełna mineralna mają niebagatelne znaczenie w późniejszym komforcie użytkowania oraz trwałości domu. Aby był on dobrze ocieplony i służył przez lata, polecamy zainwestować w najwyższej klasy szklaną wełnę mineralną climowool, którą możesz znaleźć również we wskazanych przez nas sklepach na terenie Torunia.

Sprawdź poniższą listę sklepów, by zakupić szklaną wełnę mineralną climowool na terenie Torunia w korzystnej cenie.

 

Wełna mineralna Climowool – dystrybutorzy w mieście Toruń:

 

TOMBUD PLUS

ul. Nieszawska 11/15
87-100 Toruń
tel.: 0048 56 651 30 10
www: www.tombudplus.pl
e-mail: leszekgolebiewski@tombudplus.pl

PSB GIPS-BUD

ul. Kociewska 20
87-100 Toruń
tel.: 0048 56 655 94 12
www: www.gipsbud.com.pl
e-mail: gipsbud@gipsbud.com.pl

KALAIZOLACJE

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 71e-f
87-100 Toruń
tel.: 0048 56 6521610
www: www.kalaizolacje.pl
e-mail:
kalaizolacje@kalaizolacje.pl

ART-BUD

ul. Toruńska 260
62-600 Koło
tel.: 0048 63 261 64 69
www: http://www.art-bud.info
e-mail: biuro@art-bud.info

 

Najlepszej jakości wełna mineralna

Doskonała izolacja termiczna i akustyczna, świetne parametry techniczne oraz dobra cena – wszystkie te elementy łączy w sobie szklana wełna mineralna climowool. Stosowana jest do izolacji dachów skośnych, poddaszy nieużytkowych, stropów między legarami, sufitów podwieszanych oraz lekkich ścianek działowych. Zaawansowana technologia sprawia, że jest to wełna mineralna toruń nie tylko łatwy w cięciu, ale także ekonomiczny, ponieważ pozwala na bezodpadowe wykorzystanie.

Wysoka paroprzepuszczalność wełny mineralnej climowool zapobiega gromadzeniu się wilgoci w pomieszczeniu. Dzięki temu ryzyko pojawienia się pleśni lub grzybów na ścianach jest dużo mniejsze. Wełna mineralna climowool stanowi też izolację akustyczną i odpowiednio wycisza budynek. Jest też materiałem niepalnym – oznacza to, że podczas pożaru skutecznie hamuje rozprzestrzenianie się ognia, ułatwiając domownikom ewakuację w bezpieczne miejsce.